Rekonštrukcie striech

Spoločnosť PROMA – ENERGOSYSTÉMY ,spol. s r.o. sa zaoberá energetikou stavieb a je špecializovaná na dodávku a montáž uceleného hydroizolačného asfaltovaného systému, vrátane zateplenia – kompletnej skladby strešného plášťa. Zabezpečujeme aj zelené – vegetačné, pochôdzne a obrátené strechy.

Nosným programom sú strešné konštrukcie, ale ponúkame aj realizáciu: hydroizoláciu pochôdznej vrstvy, odvetrania a prestupov cez konštrukciu podľa Vášho výberu: terasy, balkóny, parkoviská, zakladanie stavieb, nádrže, mosty a vodné diela.

Sme obchodno-technickým zastúpením renomovaných výrobcov hydroizolačných a tepelnoizolačných materiálov firiem COPERNIT,  Fatra- Izolfa, Knauf-Insulation, ABRISO. Taktiež výrobcov odvetrávacích turbín EDMONDS, Ventila a vpustov a prestupov HL, TopWet, Eterno-Ivica a Impertek. Zelených striech URBANSCAPE.

Vlastníme certifikáty a sme zaškolení s osvedčním na aplikáciu dodávaných materiálov. V tejto oblasti pôsobíme od roku 1994 teda viac ako 28 rokov. Považujeme sa za experta na izolácie a strešné doplnky.

Používame revolučnú a jedinečnú 3v1 MFT technológiu.

Pre ucelenosť systému ponúkame aj ostatné doplnkové materiály potrebné k realizácii, vrátane odvedenia dažďovej vody a oplechovania.

Pre svojich zákazníkov okrem ponuky, dodávky a montáže na kľúč, zabezpečujeme v prípade potreby len dodávku materiálov (po vypracovaní bezplatného technického návrhu s odborným dohľadom montáže).

rekonstrukcia striech

Rekonštrukcia Vašej strechy alebo terasy už od 8,00 €/m

Radi Vám pripravíme ponuku po konkrétnej obhliadke.

Bližšie informácie nájdete na našej web stránke www.promaenergo.sk